/ 12 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لیلا عباسی

هیچ وقت کسی از انجام اینگونه فعالیت ها اطلاعی نداره!!![منتظر] [گل]

لیلا عباسی

روشنک میلتو چک کن[مغرور][خنده] دیدی آخرم.....؟؟؟!![چشمک][چشمک][چشمک]

مینا

[سوال]

احتسابیان

ورودی مناطق حفاظت شده و پارک های ملی رو ابتدا به بهانه های تاسیس مراکز نظامی و غیره به دست و کنترل عوامل سپاه واگذار می کنند و سپس هر بلایی می خواهند سر آنها می آورند. این طوری از دید همه هم به دور است. الان فکر می کنید چه بلایی سر پارک ملی کویر دارند در می آورند؟؟ همین امسال بهار که رفته بودم تخریب ها و تعداد سفرهای تورهای دولتی نسبت به سال های قبل دو برابر شده بود. در منطقه به قدری مسافر بود که تعداد اتبوس های نزدیک قصر بهرام به 18 تا رسیده بود!

وحید نوروزی

سلام.ممنونم.[گل]

احتسابیان

من یعد از سفر امسالم به پارک ملی کویر نامه ای همراه با عکس ارسال کردم به سازمان با تیتر پارک ملت یا پارک ملی! در نمایشگاه محیط زیست امسال هم که واقعا جای تاسف داشت و هیچ یک از گروه های زیست محیطی در آن شرکت نداشتند نیز به بررسی این موضو و علل تخریب ها و عدم حفاظت سازمان با محیط بانان و مسولان نمایندگان سازمان ها در غرفه پای صحبت نشستم. بعد از این موضوع پیغام رسید که تا اطلاع ثانوی به من و گروهم مجوز ورورد به پارک ملی کویر داده نخواهد شد! دلایل آن هم امنیتی بود!!!

سلول

سلام . از قدیم گفته اند دشمن دانا به از نادان دوست ... حتی اگر یک کشور مهاجم ، شهر یا منطقه ای را در ایران هدف قرار دهد فقط همان منطقه آسیب می بیند و این در حالیست که هیچ کجای ایران از دست اندازی و تخریب"دوستان"! در امان نمانده است . از طبیعت قشم تا میانکاله و از جنگلهای ارسباران تا خلیج گواتر .

وحید

با سلام . با عرض تبریک به خاطر تارنمای مفیدتان و تشکر از لینک... منم لینکتون کردم. موفق و پیروز باشید [گل][گل]