تشی

 

/ 11 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میترا

سلام روشنک جون.[گل]واقعاممنون ازانعکاس خبرزباله ها[گل]دیدی شهرداری رامجبورکردیم[نیشخند]

ژاله ف

چه خوشگله روشنك حونم.. خوش به حالت گاهي از اين مخلوقات خوشگل ميبيني كه تو تهران گير نمياد [خنده] دبشب نميدونم 2 تا پسرهام (فيليپ و زنگوله خان) چرا شيطون شده بودند و تا صبح هي سروصدا در آوردند نگذاشتند من بخوابم. خيلي تعجب كردم معمولا"‌ شب ها تا من ميرم تو تخت اينها هم ميان دور و برمن تا صبح ميخوابند. فكر كنم مارمولكي چيزي گير آورده بودند تا صبح دنبالش ميكردند.

شین. الف. شریفی

ضمن عرض ارادت عمیق به سلول بزرگوار، گوشت تشی مکروه هست و برای خوردن هم شکار میشه. شنیده‌ها حاکی از این هست که در برخی‌ مناطق ایران از گوشت این حیوون زیبا به عنوان همراه بسیار خوبی‌ برای نوشیدن مشروبات استفاده میکنند!!! مثل گراز!

فیروزی

سلام خانم متین فر[گل]. شادوموفق باشید. ممنون ازراهنمایی شما[گل]

سعید

درود دوست عزیز با وبلاگ شما به تازگی آشنا شدم و از مطالعه مطالب آن لذت بردم. تصمیم دارم فعالیت جدیدی را در ارتباط با درختکاری و حفظ محیط زیست شروع کنم. سوالی دارم و ممنون می شوم اگر راهنمائی کنید. برای گرفتن زمین به منظور درختکاری باید به کدام سازمان مراجعه کرد و چه مراحلی را طی کرد؟ ممنون می شوم اگر راهنمائی بفرمائید.

لیلا

[ماچ][گل]

سلول

با سلام متقابل خدمت دوست گرامی و فرزانه ، آقای شریفی ممنونم از اطلاعاتی که دادید و البته خیلی هم تعجب کردم چون اصلا تابحال نشنیده بودم . در یکی از مناطق ایران - که اصالت من به آنجا می رسد - تشی ها فقط بعنوان کادو و سوغات ! زنده گیری شده و به تهران یا سایر شهرها (بیشتر برای اقوام) می برند ... و حتی به عنوان اسباب بازی! برای فرزندانشان از طبیعت گرفته و به حیاط خانه می آورند . متاسفانه سرنوشت همه’ این موجودات زیبا نابودی است . سپاس از شما و نیز خانم متین فر .

ن.ک

سلام خانم مهندس[گل]. ازکمک ها وراهنمایی های شماسپاسگزارم.مقاله من پذیرش شد.

محمد

سلام اين عيد خجسته بر شما و خانواده محترمتان مبارك باد يا هو

لیلا

روشنک سلام...خوبی خانومی ؟عیدت هم با یک روز تاخیر مبارک باشه کم پیدا شدی..... فردا اول باید برم بیمارستان بعد مطب دکتر [نگران] گچ پامو احتمالا باز میکنن[هورا] وقت کردی اینطرفا بیا دلم تنگ شده[بغل][گل]